Detektyw zdrady Kraków

Skutecznie, profesjonalnie, dyskretnie - Agencja Detektywistyczna SeQuor zajmuje się wykrywaniem i dokumentowaniem zdrad w związkach małżeńskich oraz pozamałżeńskich. Jeśli odkryłeś zdradę lub ją podejrzewasz i chcesz zebrać dowody, które posłużą podczas rozwodu, nie działaj na własną rękę. Może to być zbyt bolesne, a nieprofesjonalne działanie w niektórych sytuacjach może nawet doprowadzić do pociągnięcia do odpowiedzialności karnej. Powierz zadanie nam i pozwól sobie pomóc w trudnej sytuacji. Dowiedz się więcej na temat zakresu naszych usług.

Zdrada - detektyw, w czym może pomóc?

Detektyw specjalizujący się w zdradach zbiera i selekcjonuje materiały dowodowe, które mogą posłużyć w sprawie rozwodowej przeciwko współmałżonkowi, jeżeli stronie pozywającej zależy na orzeczeniu o winie. Osoba wynajmująca prywatnego detektywa - w przypadku potwierdzenia podejrzeń - otrzymuje komplet materiałów w postaci zdjęć, nagrań audio-video, listów czy e-maili, które mogą jednoznacznie wskazywać na winę jednej ze stron. Jesteśmy w stanie wykryć, czy podejrzewany o zdradę spędza czas w deklarowany sposób, ustalić siatkę kontaktów, sprawdzić, czy wynajmuje nieruchomości w tajemnicy przed mężem lub żoną dokonuje kosztownych zakupów, zdobyć próbki do badań DNA. Należy wiedzieć, że z punktu widzenia sądu, jednorazowy skok w bok może nie stanowić przesłanki do rozwodu. Nawet nakrycie in flagranti  podczas zdrady łóżkowej nie przesądza o faktycznej zdradzie. Nasi detektywi zawsze starają się wykazać, że stworzona przez niewiernego małżonka relacja ma charakter trwały. Do sądu częstokroć bardziej przemawiają zdjęcia dokumentujące stałe wspólne spędzanie czasu, np. wyjścia do kina, na zakupy czy wyjazdy na wakacje. Dlatego skupiamy się na obserwacji z lądu, a - jeśli trzeba - także z powietrza i wody, by pozyskać właśnie takie dowody.  Przy wyborze agencji detektywistycznej kluczowe jest sprawdzenie, czy posiada ona licencję. W przeciwnym razie, zebrane dowody nie zostaną dopuszczone przez sąd i nie będą uwzględniane podczas orzekania.

Detektyw od zdrad Kraków - kiedy warto go zatrudnić?

Decyzja o wynajęciu prywatnego detektywa bywa niełatwa, ale często okazuje się, że jest to najlepsza metoda, by uzyskać w trakcie rozstania najkorzystniejsze dla siebie warunki oraz maksymalnie skrócić proces sądowy. Detektyw od zdrad jest osobą chłodno patrzącą na sprawę i działającą profesjonalnie, dlatego wyręcza klienta w wielu trudnych sytuacjach i przejmuje część ciężaru na siebie. Detektywa od zdrad warto zatrudnić zawsze w przypadku zaobserwowania nagłej zmiany zachowania współmałżonka tudzież partnera. Jeżeli pojawiają się niedomówienia lub tajemnice, mąż lub żona nagle zmienili harmonogram dnia, a liczba delegacji z pracy znacząco wzrosła, jeśli współmałżonek zaczął przesadnie dbać o wygląd i nie rozstaje się z telefonem komórkowym, bądź przeciwnie - okazuje większą czułość i potrzebę wynagradzania/obsypywania prezentami, mogą to być symptomy, że w związku pojawiła się trzecia osoba. Naturalnie, wszelkie bezpodstawne oskarżenia negatywnie rzutują na relację, ale często okazuje się, że w przypadku niewykrycia zdrady, nasze działania detektywistyczne prowadzą do umocnienia związku i odbudowania zaufania. Detektywa od zdrad z naszej agencji można wynająć również w celu ustalenia kontaktów naszych nieletnich dzieci, by sprawdzić, czy nie podejmują one ryzykownych zachowań seksualnych, a także w przypadku nowo poznanej osoby, z którą chcemy wejść w poważną relację, a nie znamy jej przeszłości, skłonności czy reakcji.

Skuteczny detektyw - zdrady Kraków

Skuteczny detektyw to taki, który zbierze dowody jednoznacznie potwierdzające bądź wykluczające zdradę. Jego celem jest całkowite rozwianie wątpliwości klienta oraz uwolnienie go od dręczących podejrzeń. Wybierając nasze biuro detektywistyczne, otrzymują Państwo pewność, że profesjonalnie sprawdzimy wierność partnera. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty naszej pracy, właśnie dzięki użyciu specjalistycznego sprzętu. Do powierzonych zadań podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę, na życzenie klienta możemy wyjechać za obserwowaną osobą w dowolne miejsce na świecie. W odróżnieniu od jednoosobowych firm, jesteśmy w stanie oddelegować kilka osób do jednej sprawy. Ogranicza nas jedynie budżet klienta oraz ramy prawne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jak trudnej materii się poruszamy. Zdrada zawsze jest bolesna, dlatego też działamy dyskretnie i empatycznie, jesteśmy w stanie również zapewnić zespół specjalistów mogących udzielić wsparcia prawnego oraz psychologicznego. Jako detektywi od zdrad oferujemy swoje usługi klientom z Krakowa, Ojcowa, Wieliczki i innych okolicznych miejscowości. W razie potrzeb, jesteśmy również gotowi do działania poza stałym obszarem. Zatrudnij skutecznego detektywa specjalizującego się w wykrywaniu zdrad - zadzwoń lub napisz do nas i umów się na spotkanie.