Detektyw Kraków rozwody

Jeżeli podjąłeś decyzję o rozwodzie lub zostałeś postawiony przez współmałżonka przed faktem dokonanym, a jednocześnie podejrzewasz zdradę czy oszustwo, prywatny detektyw pomoże zgromadzić Ci dowody potwierdzające zaistniałe fakty. Agencja Detektywistyczna SeQuor specjalizuje się w zbieraniu dowodów zdrady pod kątem spraw rozwodowych. Wysoka skuteczność działania i zespół złożony z licencjonowanych detektywów, to atuty, które odróżniają nas od innych biur detektywistycznych z Krakowa. Pozwól nam sobie pomóc, sprawdź naszą ofertę i zyskaj pewność oraz wsparcie w ciężkiej sytuacji.

Dowody zdrady w sprawie rozwodowej

Niestety, coraz większą liczba małżeństw kończy się rozwodem, a powodem rozpadu związków jest niewierność. Pomagamy zebrać dowody zdrady, które mogą być przedstawione w sądzie podczas sprawy o rozwód. W znaczący sposób pomaga to uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie współmałżonka. Dowodami mogą być: zdjęcia, nagrania z kochankiem lub kochanką, listy, e-maile, SMS-y oraz zeznania wiarygodnych świadków. Zebranie dowodów nie jest sprawą prostą i oczywistą. Materiały mogą być gromadzone wyłącznie przez uprawnione osoby, a np. amatorsko działający detektywi bez licencji, nimi nie są. W przypadku przedstawienia dowodów zebranych w nieuprawniony sposób, sąd ich nie dopuści do sprawy i nie weźmie pod uwagę, dlatego zawsze podczas wyboru agencji detektywistycznej, należy upewnić się, czy posiada ona wymaganą licencję. Zebrane dowody zdrady mogą posłużyć również w sprawach o przyznanie opieki rodzicielskiej lub ustalenia sposobu korzystania z mieszkania. Należy jednocześnie pamiętać, że choć zdrada małżeńska jest uważana za działanie szkodzące dobru rodziny, nie zawsze stanowi podstawę do uzyskania rozwodu - tę kwestię zawsze rozstrzyga sąd. Z uwagi na wiele trudności i zawiłości, jakie pojawiają się w trakcie sprawy rozwodowej, należy zawczasu zadbać o rzetelność, obiektywność i niepodważalność dowodów. Toteż tylko skorzystanie z profesjonalnej agencji detektywistycznej jest słusznym wyborem w takiej sytuacji.

Zakres pracy detektywa w sprawach związanych ze zdradą

Zakres działań prywatnego detektywa w podobnych sprawach jest bardzo szeroki i każdorazowo dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Może obejmować on ustalenie spraw podstawowych, tj. ustalenie dziennego harmonogramu współmałżonka celem sprawdzenia, czy mówi on prawdę. Może również zwierać kwestie szczegółowe, np. przygotowanie listy kontaktów towarzyskich, pobranie próbek DNA, stworzenie dokumentacji zdrady. Choć działamy głównie w Krakowie i szerzej w Małopolsce, na życzenie klienta możemy udać się z obserwowanym w dowolne miejsce deklarowanego lub ukrywanego wyjazdu. Zakres naszych usług zależy od potrzeb i możliwości zlecającego.

Ile kosztuje wykrywanie zdrady? - Detektyw Kraków rozwody

Cena za zebranie dowodów zdrady żony lub męża jest uzależniona od wielu czynników. Koszt naszych usług w dużej mierze zależy od skomplikowania, zakresu informacji, które klient chce pozyskać oraz miejsca działania. Każdorazowo ustalamy indywidualną wycenę sprawy podczas pierwszego spotkania i zawieramy z klientem umowę precyzyjne opisującą wzajemne zobowiązania. W zależności od rodzaju informacji oraz skali działań, możemy rozliczać się w systemie godzinowym lub ryczałtowym, tj. za całość sprawy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wstępną wycenę.

Agencja detektywistyczna a sprawy rozwodowe - jak działamy?

eśli znajdujesz się trudnej sytuacji w związku z rozwodem, skorzystanie z usług naszej agencji detektywistycznej, może być dla Ciebie najkorzystniejszym wyjściem. Oto, jak działamy krok po kroku:

  • przyjmujemy telefoniczne lub mailowe zgłoszenie zleceniodawcy,
  • spotykamy się w miejscu dogodnym dla klienta, z zachowaniem szczególnej troski o dyskrecję,
  • ustalamy zakres działań i podpisujemy umowę,
  • prowadzimy sprawę z wykorzystaniem najskuteczniejszych metod, zbieramy dowody, weryfikujemy informacje,
  • sporządzamy sprawozdanie z przeprowadzonych czynności i przekazujemy je klientowi wraz ze zgromadzonymi informacjami,
  • na życzenie klienta, detektyw może wystąpić w sprawie rozwodowej jako świadek.

Rozumiemy delikatną materię spraw rozwodowych oraz trudną sytuację klienta, dlatego działamy w pełni profesjonalnie i dyskretnie. Nasze zaangażowanie oraz zewnętrzne spojrzenie na sprawę nierzadko pozwala zdjąć z klienta ciężar wyzwań, które zostały przed nim postawione i pozwalają na osiągnięcie celów. Doprowadzamy do poniesienia konsekwencji przez zdradzającego. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie.