Detektyw Kraków cena

Wynagrodzenie uzależnione jest od indywidualnej analizy każdej sprawy. Dopiero po spotkaniu z klientem oraz analizie dostępnych informacji i zakresu wiedzy, jaką chce pozyskać klient, jesteśmy w stanie dokładnie określić koszt usługi. W naszej agencji nie mamy sztywnego cennika spraw, bo niesłychanie rzadko zdarzają się dwie identyczne sytuacje. Klientom proponujemy rozliczenie w dwóch wariantach: możliwe jest określenie stawki godzinowej za usługę, a także ustalenie ryczałtowego wynagrodzenia za całość sprawy. Dla zleceń krótkich, które trwają do około 8 godzin, zazwyczaj korzystne jest rozliczenie godzinowe. Sprawy bardzo skomplikowane, prowadzone w odległych regionach czy wymagające zaangażowania większej grupy osób i informatorów, rozliczane są zazwyczaj ryczałtowo. Zapraszamy do współpracy, zarówno osoby prywatne oraz firmy. Sprawdź sam ile kosztuje detektyw Kraków cena!

Detektyw Kraków ceny

Ceny usług detektywistycznych krakowskich biur są bardzo zróżnicowane. Należy pamiętać, że wycena sprawy nie powinna być jedynym kryterium wyboru. Dla zlecającego nie powinno być priorytetem zatrudnienie taniego detektywa, a skutecznego. Istotne są doświadczenie poszczególnych członków zespołu oraz metody działania. Zanim podpisze się umowę z wybranym detektywem, warto zapytać o doświadczenie. Agencja Detektywistyczna SeQuor zatrudnia byłych oficerów policji z bogatym dorobkiem w sprawach śledczych oraz licencjonowanych detektywów, dlatego może zaoferować wysoką jakość usług oraz poszczycić się dziesiątkami sfinalizowanych spraw. Tworzymy zespół specjalistów, którzy zajmują się powierzoną sprawą w poszczególnych aspektach. W odróżnieniu od jednoosobowych firm, możemy poszczycić się wiedzą i doświadczeniem z różnych obszarów niezbędnych do działania oraz możliwością obserwowania wielu punktów w tym samym czasie. Cena za nasze usługi jest w pełni adekwatna do ich jakości oraz zaangażowania zespołu, dlatego mogą być Państwo pewni, że wybierając nas, otrzymają rzetelną usługę w korzystnej cenie.

Koszt prywatnego detektywa w Krakowie - składowe wyceny

Większość osób sądzi, że praca prywatnego detektywa polega na siedzeniu w samochodzie z obiektywem aparatu lub kamery wycelowanym w jedno miejsce. W rzeczywistości tak nie jest. Miarą skuteczności detektywa jest efekt, a ten jest możliwy do osiągnięcia tylko w przypadku podjęcia szeregu czynności. Na cenę usług detektywa wpływ ma przede wszystkim stopień trudności zadania, miejsce realizacji, wielkość zaangażowanych zasobów. Im trudniejsza sprawa, tym wyższy koszt usługi. Im mniej chcemy pozyskać informacji, a jednocześnie dostarczymy większej ilości danych detektywowi, tym bardziej jest możliwe obniżenie ceny. Koszty po stronie agencji związane ze sprzętem, podróżami, wynagrodzeniem zespołu detektywów rozpracowujących temat. Prywatni detektywi muszą posiadać wiedzę z zakresu prawa, psychologii, informatyki, ekonomii, w tym celu odbywają specjalistyczne kursy. Oczywistym jest, że koszt zatrudnienia doświadczonych profesjonalistów jest wyższy od zapłaty należnej amatorom lub osobom początkującym w branży.

Ile kosztuje wynajęcie detektywa w Krakowie?

Podsumowując, ilekroć słyszymy tego typu pytanie z ust naszych klientów, każdorazowo udzielamy innej odpowiedzi. Ponieważ nie ma dwóch identycznych spraw i scenariuszy działania, za każdym razem cena będzie inna. Dopiero na podstawie indywidualnej analizy każdej sprawy, możliwe jest ustalenie wysokości wynagrodzenia. Na cenę wpływ ma przede wszystkim stopień trudności zadania, miejsce realizacji, wielkość zaangażowanych zasobów. Przed rozpoczęciem działań operacyjnych, zleceniodawca otrzymuje od nas umowę oraz jest zobowiązany do zapłaty części wynagrodzenia w uzgodnionej wysokości. Po zakończeniu realizacji zadania klient otrzymuje sprawozdanie z wykonanych czynności wraz ze zgromadzonymi dowodami i wtedy następuje ostateczne rozliczenie. Jeśli potrzebujesz naszej usługi, skontaktuj się poprzez e-mail lub telefonicznie, dzwoniąc na jeden z podanych numerów.